Cep telefonu anakart onarımı

Cep telefonu anakart onarımı yapıyoruz.Garanti dışı kalan tüm markalarda cep telefonu anakart onarımını uzman kadromuzla beraber gerçekleştirmekteyiz.Özellikle iPhone serisi cihazların anakart ile ilgili sorunlarını çözüyoruz.iPhone cihazlarda genelde karşılaşılan anakart sorunları anakarttı üzerinde bulunan entegrelerden kaynaklı arızalar.MMS entegresi,dokunmatik entegresi,şebeke entegresi,wifi entegresi,power entegresi,şebeke entegresi değişimi yapıyoruz.Samsung serisi cihazların anakart sorunlarını çözüyoruz.Sony marka cihazların anakart sorunlarını çözüyoruz.LG marka cihazların anakart sorunlarını çözüyoruz.Anakart onarımı yapmadan önce arıza tesbiti yapıyoruz.Müşterilerimizi bilgilendirdek sonra anakart onarımına başlıyoruz.

iPhone marka cihazların ekran değişimi, kasa değişimi, şarj soketi değişimi, ön arka kamera değişimi ve batarya değişimlerini 1 saat içerisinde yapıyoruz.

iPhone Dokunmatik Entegre Sorunu

iPhone cihazlarında anakart üzerindeki dokunmatik alanın çalışmasını sağlayan entegreler (Touch IC) bulunmaktadır. Bu entegrelerde meydana gelen arızalanmalar (yerinden çıkması, çatlaması, yanması ve benzeri) dokunmatik alanın çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir. Hatta bununla birlikte ekranda farklı çizgilerin çıkmasına da sebebiyet verebilir. Ekran değişimi yapıldığında sorun çözülecek zannedilir ancak ne kadar ekran denenirse denensin aynı sorun yine de devam edecektir.

 

 Bir cevap yazın