iPhone 6 Şebeke Yok Aranıyor Sorunu Çözümü

Ülkemiz de yoğun olarak kullanılan Apple cep telefonları ne kadar kaliteli bir tercih ise bazı konularda halen kullanıcıları sıkıntı yaşamakta.
Özellikle iphone 6 ve iphone 6 plus serileri genel de kasa bükülmesi ve darbeden kaynaklanan anakart arızaları kronik hale gelmiştir.
Durum böyle iken iphone kullanıcıların cihazları garanti kapsamında olsa bile kasa bükülmesi ve darbe kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için iphone 6 kullanıcıları
büyük bedeller ödemekte.

Peki Çözüm nedir?

iPhone 6 cep telefonunuzda şebeke bulunamıyor aranıyor şeklinde bir sorun ile karşılaşıyorsanız sorun cihazınızın anakartında gerçekleşen bir arızadan kaynaklanmaktadır. Arıza servisimizde profesyonel ekipmanlar ve uzman teknisyenlerimiz tarafından giderilmektedir. Sorunun çözümü için servisimizde yapacağımız anakart tamiri işlemi ile sorununuz ortadan kalkar. Yapılacak olan şebeke entegresi değişimi ve Baseband katı onarımı ile iphone 6 cep telefonunuzun şebeke sorunu çözülmektedir.

Navitekno olarak Apple iphone 6 kullanıcıların yaşadığı şebeke sorununu çözmek için tüm illere kargo aracılığı ile hizmet veriyoruz.
Sizin de böyle bir sorununuz var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Navitekno Mobil Cihazlar Teknik Servis – Telefonunuza Hayat Verir.

Müşteri hizmetleri : 0 232 700 072 – 0530 127 7728Bir cevap yazın