İzmir notebook tamiri

İzmir notebook tamiri.Anakart onarımında yılların verdiği deneyim ve anakart arıza tespiti ve elektronik devre onarımında profesyonel ekibini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.Eski ve yeni anakartlarınız çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. Biosları çökebilir fazla masraftan kaçınıyorsanız en iyisi onarımını yaptırmaktadır.Yada nadir bulunan bir ürünse onarımını yaptırmak ve daha uzun yıllar dayanaklığını sağlamak gerekir.

İzmir notebook tamiri

Anakart Onarım ve bakım işlemlerinde arıza ne olursa olsun müşterilerimize danışılır ve müşterilerimizden onay alınmadan hiç bir müdahale yapılmamaktadır.

Notebook Tamiri  gerektiren genel Laptop Arızaları Isınma – Kendiliğnden kapanma Klavye arızası Hardisk bulunamıyor arızası Menteşe kırılması Ram ve Slotlarında arıza Kablosuz Ağ – Bağlantı sorunu Adaptör ve socket arızası Ekran kırılması Laptop start almama sorunu Fan çalışmama yada sesli çalışması izmir notebook tamiri yapılıyor.

Yapılan Hizmetler

Notebook Anakart Tamiri ve Değişimi
Notebook Lcd Ekran Değişimi
Notebook Klavye Değişimi
Notebook Ekran Kartı Tamiri ve DeğişimiNotebook Chip Değişimi
Notebook Optik Okuyucularının Temizlenmesi ve Değişimi,
Darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa, menteşe ve butonların Tamiri ve Değişimi
Notebook Harddisk Değişimi
Notebook batarya hücrelerinin yenilenmesi ve tüm Notebook Arızalarınızın giderilmesi firma politikası olarak benimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır
Firmamız tarafından yapılan bütün notebook tamirleri 3 ay işçilik ve parça garantisi altındadır.

 

 Bir cevap yazın