Wifi SorunuNavitekno Teknik Servis

wifisorunu
Android WiFi Sorunu Çözümü
  • İlk olarak Android cihazınızın ayarlar bölümüne gidin. Ayarlar bölümü içerisinden kablosuz ve ağlar bölümünü bulun ve “Kablosuz” başlığının üzerine dokunun
  • Açılan pencerede sağ alt köşedeki menü tuşuna dokunarak menüyü açın ve seçenekler arasından “Gelişmiş” seçeneğini seçin
  • Gelişmiş ayarlar açıldığında burada”Uykudayken Kablosuz’u açık tut” ayarının Her zaman şeklinde ayarlı olduğundan emin olun.
Tüm Markalar
  • Samsung,Iphone,LG,Sony,
  • Lenova,Casper,vadofone,Turkcell
  • HTC,Huwaie,General mobile,Asus,Motorola
  • Casper,Asus zenfon,Note2,Nokia
  • Vestel,Asus,Toshiba,Dell,Expria

Günlük hayatımızda veya iş yerlerimizde mobil cihazlarımızı kullanarak internete bağlanıyoruz. Eğer dışarıda değilsek veya yolculuk etmiyorsak genel olarak WiFi bağlantıları tercih ediyoruz. Fakat bazen bu WiFi ağlara bağlanmakta güçlük çekebiliyoruz. Kimi zaman bir WiFi ağını cihazımız hiç göremeyebiliyor, bazen bu ağa bağlansak bile veri transferi gerçekleştirmediğinden ötürü internette gezinti yapamıyoruz.

Android cihazlarda sıkça karşılaşılan bir diğer WiFi problemi cihazınızın internetinin sık sık kesilmesidir.

Wifi bağlantı sorunu telefondan mı kaynaklanıyor yoksa modem’den mi kaynaklanıyor ilk önce bu sorunu çözmemiz gerekiyor. Modemi açıp kapadıktan sonra veya farklı bir mobil cihazın modeme sorunsuz bağlandığını tespit ettiyseniz sorunun kendi telefonunuzda olduğunu anlayabiliriz.Telefonunuzda wifi sorunu varsa getirin inceleyelim.Ücretsiz arıza tesbiti ile cihazınızın durumu hakkında size bilgi verelim.

Size nasıl yardımcı olabiliriz.

Cihazınız hakkında bilgi almak istiyorsanız!

Günümüzde her işletmenin bir ihtiyacı olarak görülen web sitesi aynı zamanda internet kullanıcıları ile işletmeleri buluşturan bir satış ortamı haline gelmiştir. Profesyonel anlamda kalite açısından ön planda bir web sitesini hazırlamak için bilmeniz gereken..

placeholder
Web Tasarım Aşamaları
Navi Tasarım, Web Tasarım Hizmetleri

cihazınızın servis durumu öğrenebilirsiniz!

Demos

Layout

Wide
Boxed