İphone Serisi Akıllı Telefonlar

iPhone 3G

iPhone ailesinin ikinci kuşağını temsil eden iPhone 3G modeli 9 Haziran 2008 tarihinde San Francisco’da düzenlenen WWDC konferansında tanıtıldı.

iPhone 3GS

iPhone ailesinin üçüncü kuşağını temsil eden iPhone 3GS modeli 3G modelininden bir sene sonra 8 Haziran 2009 tarihinde yine San Francisco’da tanıtıldı.

iPhone 4

iPhone ailesinin dördüncü kuşağını temsil eden iPhone 4 modeli hem görünümü hem de performansı ile dikkat çekti.

Bir önceki modeli iPhone 3GS’den 2 gram daha ağır olan iPhone 4 modelinde hafıza iki katına çıkartılarak 512 mb yapıldı.

iPhone 4S

iPhone ailesinin beşinci kuşak temsilcisi 4S modelinin tanıtımı 4 Ekim 2011 tarihinde “The most amazing iPhone yet” (Halen en şaşırtıcı iPhone) sloganı ile yapıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 14 Ekim 2011.

iPhone 5

iPhone ailesinin altıncı kuşak temsilcisi 5 modelinin tanıtımı 12 Eylül 2012 tarihinde yapıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 21 Eylül 2012.

iPhone 5S

iPhone ailesinin yedinci kuşak temsilcisi 5S modelinin tanıtımı 10 Eylül 2013 tarihinde yapıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 20 Eylül 2013.

iPhone 5C

iPhone ailesinin orta seviye ilk telefonu olan 5C modelinin tanıtımı iPhone 5S gibi 10 Eylül 2013 tarihinde yapıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 20 Eylül 2013.

iPhone 6

iPhone ailesinin ekran anlamda önceki modellere oranla büyük versiyonu i6Phone , 9 Eylül 2014’te tanıtıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 19 Eylül 2014.

iPhone 6 Plus

iPhone ailesinin şimdiye kadarki en büyük ekranlı modeli olan iPhone 6, 9 Eylül 2014’te tanıtıldı. Piyasaya çıkış tarihi ise 19 Eylül 2014.Üst seviye özelliklere sahip olan cihaz, iPhone 6’nın hemen her anlamda biraz daha üstün versiyonu gibi.

iPhone’u Android telefonlara göre tercih etmeniz gereken 9 neden

En iyi uygulamalar ilk önce iPhone’da oluyor

iPhone küçük bir Pazar payına sahip olsa da, geliştiriciler hala en iyi uygulamaları ilk iOS için yapıyorlar. Android üzerinde de aynı popüler uygulamaları bulabilirsiniz ancak onlarda her zaman daha iyi özelikler ve tasarım bulamazsınız.

Eğer telefonunuzda en iyi uygulamaların olmasına önem veriyorsanız, iPhone ile buna sahip olabilirsiniz.

Daha iyi tasarım

HTC One ve Xiaomi Mi Note gibi birkaç istisna dışında çok büyük görünümlü Android telefonlar genelde plastik tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

iPhone’lar genelde Android telefonlara göre daha iyi tasarımlara sahip.

Mobil ödeme

Mobil ödeme Apple cihazlarına sonradan geldi belki ama şirketin tanıttığı Apple Pay kolay mobil ödeme desteği ile kısa sürede büyüdü ve ayrıca en büyük kredi kartı şirketleri ve bankaların desteğine sahip.

Apple Store müşteri desteği

Android cihazlarda sorunlarınız için aldığınız firmaya ve taşıyıcıya göre çeşitli yerlere başvurmanız gerekiyor. Ancak iPhone’da herhangi bir sorun olduğu zaman veya nasıl kullanacağınız bilemediğinizde sadece Apple Store’lara müracaat ediyorsunuz.

Yakında evinizdeki birçok eşyayı iPhone ile kontrol etmeniz mümkün olacak

Cihaz üreticileri Apple ile çalışmalara başladı ve bu yıl içerisinde Apple’ın akıllı ev platformu HomeKit daha belirgin hale gelmeye başlayacak. HomeKit iPhone üzerinde evin ışıkları da dahil tüm ev cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir platform.

iPhone kullanan ebeveynler çocuklarının kullandığı uygulamalarda daha çok kontrole sahip

Apple iOS 8 ile aile üyelerinin kendi çeşitli cihazları arasında aynı uygulamaları kitaplar ve diğer içerikleri paylaşmasını sağlayan Aile Paylaşımı denilen bir özellik ekledi.

Aile Paylaşımı, ailenizin genç üyeleri için uygun olmayan durumlarda bazı uygulamaları kısıtlamanızı sağlar.

Size nasıl yardımcı olabiliriz.

Cihazınız hakkında bilgi almak istiyorsanız!

Günümüzde her işletmenin bir ihtiyacı olarak görülen web sitesi aynı zamanda internet kullanıcıları ile işletmeleri buluşturan bir satış ortamı haline gelmiştir. Profesyonel anlamda kalite açısından ön planda bir web sitesini hazırlamak için bilmeniz gereken..

placeholder
Web Tasarım Aşamaları
Navi Tasarım, Web Tasarım Hizmetleri